Jak widzicie, trochę się pozmieniało na moim blogu. Po dwóch i pół roku starego wystroju w końcu przyszedł czas na zmiany.

Po pierwsze zdecydowałem się zrezygnować z tytułu „Świeżak o fotografowaniu przyrody” na rzecz nazwy będącej jednocześnie adresem strony – blog.fotografiaprzyrodnicza.pl. Powstało przy okazji nowe logo z delikatniejszym podpisem, będące jednocześnie znakiem wodnym dla nowych zdjęć. Czy to dobry kierunek – zobaczymy.

Zmienił się też wygląd ogólny. Więcej widocznych jednocześnie wpisów powinno zachęcić Was do oglądania rzeczy, które być może Wam umknęły. Wszelkie galerie można teraz oglądać również w formie karuzeli – zdjęcie po zdjęciu.

Najbardziej istotną zmianą jest jednak nowa organizacja strony. Pojawiła się zupełnie nowa galeria zbudowana również na bazie wordpressa (a nie jAlbum jak do tej pory). Zarówno blog jak i galerię fotograficzną można przeglądać wg podkategorii. Działa oczywiście wyszukiwarka, dzięki której znajdziecie to, czego szukacie.

Nie wahajcie się, żeby zostawić mi jakieś uwagi dotyczące zmian czy też tego, co jeszcze powinno się zmienić. A może coś było dobrze i zmieniło się na gorsze? Piszcie koniecznie!

4 odpowiedzi na “Blog po nowemu”

  1. Jestem pod wrażeniem nowej strony, a właściwie serwisu przeglądowego dokonań. Myśląc o stronie, tak właśnie wyobrażałem sobie optymalny sposób prezentowania zdjęć na www – ogarnięcie całości, możliwość wielotematycznego przechodzenia 'w głąb’ i bezproblemowy powrót do punktu startu, co nie zawsze umożliwia fb lub jakieś tam stronki. „Świeżak o…” to dobre hasło dla znajomych, nowy tytuł lepszy. Nie ma co gadać, wszystko na +++ ! Pozdrawiam 🙂

    1. Bogusławie, przegląd dokonań to wynika 20 lat fotografowania – co nieco dało się przez ten czas zrobić. Mam nadzieję, że inni także odbiorą zmiany jako pozytywne!

  2. Michał nie ustawaj w tym co robisz. Portale społecznościowe się przejadają. Ja z chęcią do Ciebie zaglądam i wiem, że zawsze mogę tu wrócić. Zresztą Twój blog to dobry motywator, żeby wyjść w teren jak się człowiek zbyt rozleniwi 🙂 Siedzisz sobie wygodnie w domu a tu „pyk” nowa wiadomość od Michała 😀 Od razu chce się odkopać zakurzony sprzęt i lecieć na te wschody i zachody. Lubię Twoje szersze spojrzenie na przyrodę. Co do strony to nowy wygląd jest bardzo przejrzysty i przyjazny. Robisz świetną robotę i równie świetne zdjęcia. Brawo !

    1. No nie wiem co powiedzieć, zarumieniłem się chyba 😀
      Dziękuję za tyle pochwał! Dzielę się tym co robię, bo uważam, że im więcej osób będzie robiło podobnie, to ich życie stanie się lepsze. Obcowanie z przyrodą ubogaca i daje bardzo dużo radości. A poza tym fotografia daje możliwość samorealizacji i tworzenia czegoś nowego. Same plusy. Dzięki takim komentarzom jak Twój mam paliwo, żeby robić to co robię z jeszcze większym zaangażowaniem! Dzięki, dzięki, dzięki! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *