Po powrocie z ostatnio opisywanego przeze mnie pleneru zimowego na Pilsku [Pilsko po raz czwarty] coś mnie tknęło, żeby rzucić okiem na zdjęcia z analogicznych fotograficznych spotkań z lat ubiegłych. Chciałem porównać ilość śniegu na szczycie i ogólny charakter zdjęć, jakie wtedy udało się zrobić. W efekcie doszedłem do wniosku, że najbardziej jestem zadowolony z tegorocznych zdjęć. Choć to pewnie w dużej mierze efekt oceny zdjęć na świeżo, przez co te najnowsze wypadają zwykle lepiej niż starsze. Tak czy siak doszedłem do wniosku, że chyba spróbuję zrobić z tego górskiego materiału jakąś fotoksiążkę. Tą jednak będą mogli obejrzeć tylko niektórzy, a materiał chyba wart jest pokazania większej liczbie osób. Stąd też ten wpis na blogu.

Prezentowana poniżej galeria zawiera zdjęcia z zimowych plenerów, jakie odbyły się w latach 2012 – 2018 w Beskidzie Śląskim i Żywieckim (Pilsko, Hala Rysianka, Skrzyczne). Podpis pod zdjęciem oznacza miejsce jego wykonania.

Jedna odpowiedź do “Górskie zimy”

  1. Tak na moje to jednak Pilsko dominuje. No wiadomo nowy sprzet w ostatnim czasie tez swoje robi zacheca do tworzenia i eksperymentow !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *