W listopadzie zeszłego roku jednym z pierwszych wpisów na moim blogu była relacja z Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury 2017”. W tym roku nie wiem czy znajdę czas na przygotowanie tak bogatej relacji, ale z pewnością chcę Was zaprosić do wzięcia udziału w Festiwalu Wizje Natury 2018.

Już niebawem, bo w dniach 17-18 listopada (sobota-niedziela) w Izabelinie pod Warszawą odbędzie się 14-ta już edycja „Wizji Natury”.

Dla kogo ta impreza?

Każdy pasjonat fotografowania przyrody powinien znaleźć czas, żeby na tę imprezę zawitać. Jest to z pewnością najważniejsza impreza w kalendarzu Związku Polskich Fotografów Przyrody – największej organizacji zrzeszającej pasjonatów podglądania natury z aparatem fotograficznym. Powinien do Izabelina zajrzeć także każdy, kto nie koniecznie fotografuje, ale chciałby obejrzeć najpiękniejsze zdjęcia i pokazy wykonane przez mistrzów gatunku.

Co w programie?

Program jest jak zwykle naszpikowany ciekawymi punktami. Swój dorobek będą prezentować wybitni fotografowie przyrody z kraju, ale zobaczymy także pokaz specjalnego gościa z zagranicy. Będą stałe punkty programu festiwalowego – wręczenie nagród w dorocznym konkursie na „Fotografa Roku ZPFP” oraz rozstrzygnięcie konkursu diaporam i pokazów cyfrowych. Więcej szczegółów na stronie Związku Polskich Fotografów Przyrody. I co najważniejsze – będzie można spotkać i porozmawiać z większością polskich fotografów przyrody.

Zapraszam i do zobaczenia!

2 odpowiedzi na “Wizje Natury – Święto fotografów przyrody”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *